Безкоштовна доставка завдяки підтримці від Нова Пошта

21 дн. тому
Безкоштовна доставка завдяки підтримці від Нова Пошта - Vivat
До завершення акції
16 дн.

Детальні умови акції читайте нижче.
Фактор-друк — типографія, у цех якої 23 травня влучив ворог, входить до групи компаній Фактор. Видавництво Vivat — також входить до холдингу.

Це один з найбільших типографських комплексів повного циклу у Європі, тож друкуються там не лише книжки видавництва Vivat, а й практично усіх українських видавництв.

 

Нова Пошта підтримує компанії Фактор Друк та Віват і надає безкоштовну доставку по Україні для усіх замовлень, що буде оформлено на сайті vivat.com.ua до 30 червня вклучно.

Пропозиція діє  з 25 травня по 30 червня 2024 року, на всій території України, крім територій на яких ведуться бойові дії та тимчасово окупованих територій. 

Спеціальний тариф розповсюджується на всі типи доставок, а саме у поштомат, відділення та доставку кур'єром, в тариф включено комісія від оголошеної вартості, доставка в село/смт та пакування.

Увага: через слідчі та рятувальні дії доступ до складу обмежений, що тимчасово унеможливлює відправки! Ми приймаємо усі замовлення на сайті, та опрацюємо їх, як тільки роботу складу буде поновлено. Просимо вас поставитися до цього із розумінням.