Покупцям

Декларація про доступність

Адміністрація Сайту забезпечує доступність ресурсів, сервісів та сторінок Сайту за адресою vivat.com.ua відповідно до положень Закону ЄС про цифрову доступність від 4 квітня 2019 року (згідно зі стандартами UNI CEI EN 301549).

Сайт підтримує використання допоміжних технологій і зокрема ПЗ із для голосового виведення тексту/читання з екрана, а також навігацію за допомогою стандартних комбінацій клавіш, таких як Tab, навігація клавішами зі стрілками, натискання клавіші Enter для вибору. 

Сайт оптимізується для перегляду на різних пристроях, зокрема для мобільних пристроїв, планшетів, ноутбуків, персональних комп’ютерів.

Ця декларація від 23.01.2024 відзначає Сайт як такий, що частково відповідає стандартам UNI CEI EN 301549 через невідповідність певних модулів та блоків сайту з причини технічних обмежень.

Зокрема, це стосується таких умовностей:

  1. Деякі візуальні медіафайли можуть не мати текстового опису або властивостей alt; Адміністрація активно працює над виправленням цього недоліку.
  2. Деякі імплементовані на сторінки сайту відео можуть не мати субтитрів; ця невідповідність пов’язана із тим, що Сайт використовує для впровадження відео на сторінках модулі сторонніх розробників та медіа зі сторонніх ресурсів, зокрема YouTube.
  3. Через системні обмеження Сайт не має вбудованих інструментів для зміни відстані між літерами та рядками тексту.
  4. З причини тематичної подібності елементів на різних сторінках Сайту деякі заголовки текстових блоків можуть бути не унікальними.
  5. Деякі з посилань на сторінках Сайту недоступні для вибору за навігації стандартними клавішами. Деякі попапи на сторінках Сайту також можуть бути недоступні для навігації стандартними клавішами. Адміністрація відстежує подібні проблеми й активно працює над їхнім вирішенням.

У разі виникнення проблем із доступом до сайту, будь ласка, зв’яжіться з Адміністрацією за цією електронною адресою: [email protected]

Підписуйтесь на знижки та рекомендації
Не турбуйтесь, ніякого спаму та нав'язливої реклами.
2024 © Видавництво «Vivat»
Design by WebLife