Компанія

Про нас

Інтернет-магазин Vivat – це…

  • Понад 4 000 книжок, які надихають та допомагають стати кращими.
  • книжки українською та англійською мовами – світові бестселери та твори найвідоміших вітчизняних письменників.
  • Література ключових напрямків: дитяча, художня, non fiction. Захопливі романи, біографії та мемуари. Найкорисніші книжки про бізнес та психологію, саморозвиток та мотивацію, а також стильний книжковий мерч.
  • Команда професіоналів, яка працює для вас: співробітники кол-центру та менеджери з продажів, маркетологи та програмісти, кур’єри та працівники складу.
  • Сервіс, зорієнтований на ваш комфорт: зручна форма замовлення та оплати, оперативна доставка по всій Україні (безкоштовна при замовленні від 600 гривень).
  • Можливість отримати знання за доступною ціною – ми регулярно влаштовуємо акції та розпродажі.
  • Vivat – це не тільки інтернет-магазин, а ще й одне з трьох найбільших видавництв країни. Ми не просто продаємо книжки, ми створюємо їх. Розуміючись на літературі, обираємо найкраще для вас. Та пропонуємо широкий асортимент власних книжок за вигідними цінам
  • Власна мережа офлайн-книгарень – маємо крамниці у Харкові, Києві, Івано-Франківську та Львові.
  • Соціально відповідальний бізнес. Ми робимо книги доступними й популяризуємо читання. Ведемо власний блог, щоб ділитися з вами важливою інформацією і корисними порадами.

Про видавництво Vivat

Vivat увірвався до українського книжкового ринку у 2013-му. Всього за кілька років ми вибилися в трійцю лідерів серед українських видавництв, і до сьогодні утримуємо позиції – залишаємося одними з найбільших і за сукупними накладами, і за кількістю видаваних найменувань. Щорічно ми продаємо близько 2 500 000 книг і видаємо близько 300 нових творів.

Слоган Vivat – «Читай. Мрій. Дій». Ми пропонуємо вам книжки, які народжують мрії та допомагають втілити їх у життя.

Ми віримо в те, що друковані книги збережуться у століттях, тому робимо їх преміальними - користуємося послугами кваліфікованих перекладачів та професійних ілюстраторів, найдосвідченіших редакторів і коректорів, застосовуємо поліграфічні матеріали найвищої якості безпосередньо при виробництві тиражів. Преміальність і художня, документальна цінність, прикладна значущість книг, що видаються в Vivat, підтверджується престижними національними преміями, які ми отримуємо щороку за кращі видання. Про наші книги пишуть критики та ЗМІ - щорічно понад 1500 згадувань у пресі.

Мета нашого видавництва - інтелектуальний і духовний розвиток нації. Ми мріємо про те, щоб на полиці в оселі кожного українця була хороша книга, саме тому наш асортимент максимально широкий. Видавництво випускає книги в трьох основних напрямках - дитячому, художньому і non fiction сегментах. Щорічно ми влаштовуємо понад 300 власних заходів, беремо участь в найбільших українських і міжнародних виставках, ярмарках і професійно займаємося промоцією читання всередині країни та за кордоном. Як надійного партнера наше видавництво знають у 20+ країнах світу - в Англії й Франції, Німеччині та Італії, Іспанії та США.Відповідальність перед партнерами, перед власними працівниками та, головне, перед читачами - основоположний принцип нашої роботи. Соціальна відповідальність для нас - пріоритет, тому ми регулярно проводимо розпродажі, покликані забезпечити літературою незахищені верстви населення, і проводимо благодійні акціїї.

Підписуйтесь на знижки та рекомендації
Не турбуйтесь, ніякого спаму та нав'язливої реклами.
2024 © Видавництво «Vivat»
Design by WebLife