Покупцям

Публічна оферта

Преамбула

Цей Договір публічної оферти є офіційною пропозицією Продавця на адресу необмеженого кола осіб укласти з Продавцем договір про поставки товарів дистанційним способом на умовах, передбачених цією офертою, шляхом створення замовлення в Інтернет-магазині на сайті www.vivat.com.ua. Відповідно до ч. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України, використання сайту https://vivat.com.ua/ та/або його матеріалів чи інших функцій Користувачем є Акцептом даної оферти, що прирівнюється до укладення Договору на умовах викладених нижче.

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

Договір публічної оферти - публічний договір, умови якого згідно зі ст. 633, 641 Цивільного кодексу України, однакові для всіх Користувачів, беззастережне прийняття умов якого Користувачем вважається акцептом даного Договору між Адміністрацією і Користувачем.

Адміністрація — Товариство з обмеженою відповідальністю «Видавництво Віват» (в особі  ФОП ПАРХОМЕНКО ЮЛІЯ ВОЛОДИМІРІВНА, код отримувача  3354802248 при сплаті замовлення на сайті та ФОП ЧЕПЕНКО ЛІДІЯ ВОЛОДИМІРІВНА, код отримувача 2563601204 для сплати за реквізитами), зареєстроване  в Україні, ЕДРПОУ 38775452, місцезнаходження за адресою: 61037, м. Харків, вул. Гомоненко, 10, яке є правовласником сайту www.vivat.com.ua.

Оферта - пропозиція Адміністрації укласти цей Договір публічної оферти на умовах, викладених в цьому Договорі, адресований необмеженому колу осіб.

Акцепт — повне, безумовне та беззастережне прийняття Замовником умов визначених Офертою без будь-яких виключень, обмежень та застережень. Згідно із частиною 2 статті 642 Цивільного кодексу України, використання Сайту та/або його матеріалів чи інших функцій Користувачем є Акцептом даної оферти, що прирівнюється до укладення договору на умовах викладених нижче.

Сайт — відповідний програмно-функціональний комплекс, відкритий для вільного візуального ознайомлення, публічно доступний та розміщений в мережі Інтернет за адресою http://www.vivat.com.ua, який дозволяє ознайомитися з Товаром, його зовнішнім виглядом, технічними характеристиками, ціною, умовами оплати й т.д., зробити відповідне замовлення та ін., зокрема завантажувати, розміщати, відображати, посилатися на або іншим чином робити доступними (далі «публікувати») огляди, коментарі, запитання та іншу інформацію або Контент, включаючи імена та оцінки Користувачів (надалі «Користувацький Контент»).

Замовлення — належним чином оформлений і розміщений запит Покупця (заповнені відповідні поля на сайті в розділі «Оформлення замовлення»), адресований Продавцю, з пропозицією здійснити продаж обраного на сайті переліку Товару, із зазначенням його кількості.

Підтвердження замовлення - повідомлення Продавця про отримання замовлення від Покупця і прийняття такого замовлення до виконання.

Користувач — фізична особа, яка досягла віку 18 років, що володіє повною дієздатністю, та яка коли-небудь здійснювала доступ до Сайту.

Авторизація — добровільне передання Користувачем своїх Персональних даних (а саме: Імені, Прізвища та номеру телефону) Адміністрації Сайту, здійснене внаслідок переходу за посиланням «Продовжити» у формі «Вхід» Сайту, що призводить до створення Облікового запису Користувача.

Авторизований Користувач — Користувач Сайту, що здійснив Авторизацію за визначеними Договором умовами.

Персональні дані — відомості чи сукупність відомостей про Користувача, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

Покупець — Користувач, що здійснює замовлення та має намір придбати/купує товари, пропоновані до продажу Продавцем та представлені на сайті www.vivat.com.ua.

Одержувач — особа, зазначена Платником у розділі «Оформлення замовлення», як уповноважена отримати товар. Якщо інше не зазначено в розділі «Оформлення замовлення», Одержувачем є Платник.

Платник — особа, яка здійснює оплату замовлення Покупця. Якщо інше не зазначено в розділі «Оформлення замовлення», Платником є Покупець.

Продавець — юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на сайті інформацію з пропозицією придбати визначені товари. Продавцем може бути як Адміністрація, так і будь-яка інша особа, якій Адміністрація надала право на розміщення відомостей про товар на сайті. Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцеві (акт прийняття-передання, видаткова накладна, товарний чек і т.п., що підтверджують факт передачі товару Покупцеві). 

Пропозиція — відомості про товар, розміщені Продавцем на сайті, які охоплюють інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови придбання товару. Умови Пропозицій, розміщених на сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови покупки товару.

Контент — будь-який вміст, медіа та інформація, що доступні на Сайті.

1. Загальні положення

1.1. Цей Договір публічної оферти є публічним Договором відповідно до ст. 633, 641 Цивільного кодексу України, умови якого встановлюються однаковими для всіх Користувачів і адресовано невизначеному колу осіб не залежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа — підприємець), що бажають придбати товари, ознайомитися із Контентом  Сайту та/або скористатися будь-якими іншими функціями Сайту, в т.ч. регулює порядок доступу Користувача до інформації, що розміщується на Сайті, порядок використання Сайту, а також можливість передачі товарів та інші умови.

1.2. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж товарів Продавцем. Інформація про товар відображається на Сайті і є динамічною. Це означає, що Адміністрація в будь-який час, без попереднього повідомлення про це Користувача може вносити зміни до цього Договору, матеріали та інформацію, що містяться в Інтернет-магазині. Адміністрація ні за яких обставин не несе відповідальності за неактуальність інформації на сайті, будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання ресурсу Інтернет-магазину.   Визначені зміни набирають чинності після їх публікації на Сайті та застосовуються до будь-якого замовлення, зробленого після їх публікації.

1.3. Факт використання Користувачем сайту або будь-яких його складових, Контенту чи інформації відповідно до ч. 2 ст. 642 Цивільного кодексу України вважається Акцептом даного Договору Користувачем, його згодою з умовами Договору та підтвердженням, що він повністю бере на себе зобов'язання, що виникають в результаті використання Сайту й укладення цього Договору, в тому числі згодою Авторизованого Користувача на розсилку йому Продавцем SMS-повідомлень, текстових повідомлень у вибраному Користувачем серед запропонованих Адміністрацією Каналів комунікації, електронних листів про статус його замовлення й опитувань для поліпшення якості обслуговування Користувачів; а також згодою, що всі дії, які ним будуть здійснені, не суперечитимуть умовам даного Договору.

1.4. Договір, укладений на підставі акцепту Користувачем цієї оферти є Договором приєднання, до якого Користувач приєднується без будь-яких винятків і / або застережень.

1.5. Будь-які відомості про Товари, що містяться на  Сайті, мають інформаційний характер і не можуть сприйматися як такі, які повною мірою передають всі властивості й характеристики Товару. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед замовленням Товару йому необхідно звернутися за консультацією до оператора Інтернет - магазину.

1.6. Достатнім доказом прийняття оферти Покупцем (тобто узгодження Сторонами всіх істотних умов продажу товару) є фактична його оплата, отримання  товару Покупцем\Одержувачем.

1.7. Власником прав інтелектуальної власності  на поширення Контенту, представленого на Сайті, є  Адміністрація.

1.8. За умови дотримання вами умов цього Договору Адміністрація надає Користувачам обмежену, невиключну ліцензію, яка не підлягає передачі та/або субліцензуванню на доступ до Сайту та його особисте та некомерційне використання.

Ця ліцензія не передбачає:

 •  будь-який перепродаж або комерційне використання будь-якої частини Сайту чи його вмісту; 
 • будь-яке збирання та використання будь-яких списків книг, описів, оглядів або інших матеріалів, розміщених на Сайті; 
 • будь-яке похідне використання будь-якої частини Сайту або його вмісту; 
 • будь-яке завантаження, копіювання чи інше використання інформації на користь будь-якої третьої сторони; 
 • будь-яке використання аналізу даних, програмного забезпечення або подібних інструментів збору та вилучення даних. 

Усі права, прямо не надані Користувачам цим Договором, зберігаються за Адміністрацією. Жодна частина вмісту Сайту не може бути відтворена, дубльована, скопійована, продана, перепродана, відчужена або іншим чином використана для будь-яких комерційних цілей без прямої згоди Адміністрації. 
Ви не маєте права використовувати будь-які мета-теги чи будь-який інший «прихований текст» з атрибуцією до Сайту або Адміністрації без прямої згоди Адміністрації. 
Ви не можете зловживати використанням Сайту. 
Ви можете використовувати Сайт лише в межах, дозволених законом. Ліцензії, надані цим Договором, припиняють свою дію, якщо ви не виконуєте умови Договору.

2. Реєстрація на сайті та порядок оформлення Замовлення

2.1. Для отримання можливості здійснити покупку на сайті Користувач повинен зареєструватися на сайті. Для цього він повинен натиснути кнопку «Вхід» та заповнити реєстраційну  форму. Адміністратор залишає за собою право відхилити будь-яку заявку про реєстрацію та / або припинити будь-чию реєстрацію на Сайті.

2.2. Також Користувач може здійснити Замовлення товару без відповідної реєстрації шляхом прямого звернення за Контактами до Адміністрації, але при цьому ним повинні бути коректно надані обов'язкові контактні дані (Персональні дані: ім’я, прізвище, номер телефону, адреса доставки, спосіб оплати).

2.3. Під час  реєстрації на Сайті, а саме заповнення реєстраційної форми та створення Особистого кабінету, Користувач зобов'язується вказувати інформацію, позначену як обов'язкова, в повному обсязі, а також Користувач несе відповідальність за достовірність, правильність і правдивість як обов'язкової, так і іншої наданої інформації. У разі виявлення будь-якої недостовірності, неправильності або неправдивості інформації, наданої Зареєстрованим Користувачем, Адміністрація Сайту безумовно залишає за собою право в будь-який момент анулювати Обліковий запис такого Зареєстрованого Користувача без будь-яких компенсацій чи відшкодувань.

2.4. Внесенням інформації у реєстраційну форму Сайту, а також оформленням Замовлення, Покупець підтверджує, що ознайомлений з умовами даного Договору, і всі дії, які ним будуть здійснені, не будуть суперечити умовам цього Договору.

2.5. Замовлення вважається прийнятим до виконання, а Договір між Покупцем і Продавцем — укладеним, після отримання Покупцем шляхом здійснення телефонного дзвінка Продавцем на номер мобільного телефону, що вказаний при реєстрації Покупцем, підтвердження факту узгодження та приймання Замовлення.

2.6. Продавець має право відхилити Замовлення в разі фактичної відсутності товару на складі, шляхом надсилання електронного повідомлення чи здійснення телефонного дзвінка Покупцеві. В такому випадку права і обов'язки Сторін, пов'язані з продажем, доставкою і передачею замовленого товару Покупцю і оплатою його Продавцю передбачені даним Договором, припиняються, а вартість товару, у випадку сплати за нього, повертається Покупцю, якщо Сторони не дійшли згоди про інше.

2.7. У випадку відсутності можливості підтвердження Замовлення Продавцем у Покупця, з причин невірно вказаної адреси електронної пошти чи\та номеру телефону, Продавець має право відмінити таке не підтверджене Замовлення.

3. Вартість та умови оплати товарів

3.1. Ціна товару вказана на Сайті у відповідному розділі на момент оформлення Замовлення, і не включає вартість доставки.

3.2. Продавець має право в односторонньому порядку без попередження змінити ціну на товар. Однак Продавець не має права змінювати ціну замовленого товару після того, як Замовлення було прийнято Продавцем, а Покупець  отримав телефонний дзвінок, що підтверджує Замовлення або Покупець здійснив розрахунок за товар.

3.3. Вартість товару сплачується в національній валюті України – гривні.

3.4. Покупець може здійснити оплату замовленого Товару:

 • банківською картою Visa або MasterCard на Сайті в момент оформлення Замовлення;
 • перерахувавши  грошові кошти безпосередньо перед відправкою Товару, на банківський рахунок Продавця;
 • готівкою при отриманні замовлення перевізнику.

3.5. Користувач\Покупець розуміє і погоджується з тим, що оператором з приймання і проведення платежів за товари, представлені на Сайті є, залежно від обставин, одна з компаній-екваєрів, підключена до Сайту і обрана самостійно Користувачем\Покупцем у процесі здійснення оплати за товар.

3.6. Товар до моменту його отримання Покупцем, повинен бути повністю оплачений Покупцем.

3.7. При анулюванні Замовлення чи проведенні повернення товару  грошові кошти підлягають поверненню Покупцю.

3.8. При поверненні товару грошові кошти підлягають поверненню Покупцю тільки після отримання товару та обробки Продавцем належним чином заповненої заяви на повернення.

3.9. Повернення грошових коштів може відбуватися на банківську карту з якої було оплачене замовлення, або, якщо сплата була за реквізитами, то на вказану у замовленні банківську картку.

3.10. Термін повернення грошових коштів до 10 робочіх днів після отримання Продавцем належним чином заповненої заяви на повернення.

3.11. Продавець може обмежувати можливість використання деяких зі способів здійснення оплати замовленого Товару (п. 3.4.).  

4. Порядок передачі товару

4.1. Доставка товару здійснюється по всій території України, за винятком АР Крим, тимчасово окупованих територій України та населених пунктів, в яких на момент здійснення покупки Товару не функціонують належним чином поштові служби доставки.

4.2. Доставка замовленого товару здійснюється протягом строку, визначеного відносно перевізника та способу доставки і рахується від дня комплектації. 

4.3. Доставка Замовлення на суму більшу ніж 600 (шістсот) гривень, здійснюється безплатно, але за попередньою передплатою у розмірі 100% вартості замовленого товару та тільки за вибору опції доставки «Поштомат Нової Пошти».

4.4. При оформленні Замовлення Покупець має можливість самостійно обрати  спосіб доставки, а саме:

 • отримання товару у обраному відділенні служби доставки (відділення служби доставки можливо обрати зі списку зазначених на Сайті);
 • кур’єрська доставка на адресу пропонованими службами поштової доставки;
 • отримання товару у обраному поштоматі служби доставки (адреси поштоматів можливо обрати зі списку зазначених на Сайті).

4.5. Вартість доставки товарів розраховується за тарифами Компаній та служб, які безпосередньо здійснюють доставку товару. Вся необхідна інформація відносно доставки товарів зазначається Покупцем під час оформлення Замовлення у розділі «Оформлення замовлення» на Сайті.

4.6. Продавець докладає всіх зусиль для дотримання термінів доставки, вказаних на Сайті, однак, затримки доставки можливі внаслідок непередбачуваних обставин, які перебувають поза контролем Продавця (обставини форс-мажору). Продавець інформує Покупця, в разі  виникнення форс-мажорних обставин і погоджує нові умови доставки по електронній пошті або за допомогою засобів телефонного зв’язку.

4.7. Моментом отримання товару Покупцем є підписання Одержувачем\Покупцем документа, що підтверджує факт прийняття замовленого ним товару (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, декларація на пересилання тощо) або фактично отримання Одержувачем\Покупцем товару та вчинення ним дій, що свідчать про прийняття товару. Для видачі Товару Одержувачу останній зобов'язаний пред'явити при отриманні Товару документ, що засвідчує особу (паспорт).

4.8. Перед відправкою Продавцем товару, він перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні товару Покупець зобов'язується перевірити товар на наявність механічних пошкоджень  і в разі виявлення невідповідностей на місці пред'явити претензії службі доставки, інакше претензії щодо механічного ушкодження товару розгляду Продавцем не підлягають. Продавець не несе відповідальність за дії Компаній, що забезпечують доставку товару Покупцям.

4.9. Покупець має право порушити цілісність пакування товару, провести огляд товару, а також розпорядитися товаром будь-яким іншим способом на власний розсуд, тільки після його повної оплати. Визначене положення не позбавляє Покупця прав, передбачених Законом України «Про захист прав споживачів» щодо повернення товару належної і неналежної якості.

4.10. Покупець має право призначити Одержувачем придбаного товару третю особу. У цьому випадку Покупець зобов'язаний вказати в формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації Одержувача і доставки йому товару. На відносини сторін, в такому випадку, поширюються положення ст. 636 Цивільного кодексу України.

4.11. Продавець може обмежувати можливість використання деяких зі способів доставки Товару при оформленні Замовлення (п. 4.4.).

5. Гарантійні умови

5.1. Претензії щодо поставки неякісного товару (поліграфічний брак) можуть бути заявлені Покупцем протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня отримання товару.

5.2. Повернення товару неналежної якості (поліграфічний брак) здійснюється протягом 14 робочих днів з дня отримання неякісного товару разом з відповідними документами та за умови дотримання Покупцем зазначеного в цьому Договорі порядку пред’явлення претензій.

6. Повернення товару

6.1. Товар, що пропонується Продавцем до продажу, якщо він належної якості не підлягає поверненню відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів »від 19.03.1994 р № 172, якщо інше не погоджено між Продавцем та Покупцем.

6.2. Повернення товару неналежної якості:

6.2.1. При отриманні товару неналежної якості (поліграфічний брак) Покупець має право на:

 • повернення грошових коштів у розмірі вартості такого товару;
 • заміну неякісного товару, товаром належної якості.

6.2.2. Виявлений поліграфічний брак отриманого товару підтверджується відповідними фотографіями, які разом із зазначенням наступної інформації повинні бути надіслані на електронну пошту Продавця [email protected]:

 • ПІБ Покупця/Одержувача та контактні дані (номер телефону, e-mail);
 • номер та дата замовлення;
 • вартість замовлення;
 • кількість та найменування товару з поліграфічним браком.

6.2.3. Вимоги Покупця щодо повернення грошових коштів за неякісний товар повинні бути пред'явлені шляхом направлення письмової заяви, приклад якої надає Продавець, на вищезазначену електронну адресу. 

6.2.4. Претензія щодо якості отриманого товару отримані на електронну пошту розглядаються Продавцем протягом 2-х робочих днів з дня її отримання. У випадку визнання претензії Продавець висилає Покупцю (за допомогою SMS або на e-mail зазначені у претензії) реквізити необхідні для повернення товару. 

Вимоги Покупця розглядаються Продавцем тільки за умови надання розрахункового документа, що підтверджує придбання ним товару у Продавця та товару відносно якого є претензії.  

6.2.5. Продавець має право не розглядати заяву (претензію) Покупця щодо неякісного товару відправлену без надання вищевказаних документів або з порушенням порядку повернення неякісного товару до усунення допущених ним недоліків. У разі, якщо Покупець не надішле вказані документи протягом 7 (семи) днів з дня отримання Продавцем відповідного неякісного товару, зобов'язання Продавця щодо та задоволення претензії   Покупця припиняються, і він має право розпорядитися товаром на власний розсуд. Продавець не зобов'язаний здійснювати зворотну відправку товару, заяву за яким оформлено неналежним чином та не надані належні документи.

Продавець має право відмовитися від отримання неякісного товару, якщо Покупцем при відправленні претензії та неякісного товару було допущено порушення (невірно зазначені реквізити повернення надані Продавцем), що може спричинити настання додаткових фінансових витрат з боку Продавця.

6.2.6. Покупець зобов'язується при отриманні товару робити його огляд щодо виявлення механічних ушкоджень. Факт наявності механічних ушкоджень повинен бути зафіксовані у момент отримання товару, інакше претензії щодо механічного ушкодження товару розгляду Продавцем не підлягають.  

7. Доступ до Сайту

7.1. Адміністрація докладає всіх можливих зусиль для забезпечення належного функціонування Сайту, проте не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань передбачених цією Угодою, а також за шкоду, завдану у зв'язку з цим, внаслідок, але не обмежуючись:

 • неправомірними діями третіх осіб;
 • збоями в роботі Сайту, зумовленими помилками в коді, комп'ютерними вірусами та іншими сторонніми фрагментами коду в програмному забезпеченні Сайту;
 • відсутністю інтернет-з'єднань між пристроєм Користувача і сервером Сайту, а також між сервером Сайту і мережею Інтернет;
 • проведенням державними органами та іншими належним чином уповноваженими організаціями оперативних заходів, що впливають на роботу Сайту;
 • виконанням оновлень програмного забезпечення Сайту;
 • за застосовним і таким, що набув чинності, рішенням уповноважених органів державної влади.

7.2. З метою недопущення неавторизованого автоматичного сканування Сайту, а також використання Сайту з метою проведення шахрайських дій та у разі наявності обґрунтованої підозри у зловживаннях  з боку Користувача, щодо використання сайту Адміністрація залишає за собою право:

 • заблокувати доступ до Сайту;
 • скасувати всі покупки, здійснені шляхом використання неавторизованого доступу;
 • стягнути відшкодування збитків, завданих використанням неавторизованого доступу до Сайту.

7.3. Обліковий запис на Сайті передбачає можливість його використання виключно одним Користувачем Сайту. Не допускається передача даних Облікового запису третім особам. У разі виявлення фактів передачі даних Облікового запису третім особам або фактів колективного користування Обліковим записом, Адміністрація має право заблокувати цей Обліковий запис і скасувати покупки, зроблені за допомогою такого Облікового запису.

8. Відповідальність Сторін

8.1. Покупець\Користувач Сайту, погоджується та гарантує не робити будь-яких дій, які можуть розглядатися як порушення українського законодавства або норм міжнародного права, в тому числі у сфері інтелектуальної власності, авторських і / або суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормального функціонування  Сайту і його сервісів.

8.2. Покупець\Користувач  зобов'язаний своєчасно проінформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ до Особистого кабінету Користувача\Покупця третіми особами. Для інформування Покупець \Користувач повинен звернутися в Службу підтримки за координатами, вказаними на Сайті.

8.3. Приймаючи умови Договору Користувач\Покупець підтверджує, що ознайомлений і згоден з умовами цього Договору.

8.4. Коментарі та інші записи Користувача\Покупця на Сайті (Користувацький Контент) не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятих норм моралі та моральності.

8.5. Користувач/Покупець несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у   реєстраційній формі та формі Замовлення. У разі, якщо некоректне, неточне і / або неправильне зазначення даних в Замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару за невірно вказаною адресою або видачу товару невірно вказаному Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача\Покупця. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, сплачених Покупцем в якості оплати товару.

8.6. Відповідальність за грошові перекази, які здійснює  Платник, повністю лежить на банківських установах і платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Платник. Продавець не бере на себе відповідальність за їх дії.

8.7. Адміністрація не несе відповідальності за роботу інтернет-провайдерів, процесингових центрів, платіжних систем, операторів зв'язку, банківських установ, сервісів оплати Visa/MasterCard, в результаті яких необхідна інформація, дані не надійшли або надійшли із запізненням, були загублені або пошкоджені.

Будь-які претензії й суперечки щодо проведення платежів і отримання грошових повернень Платник надсилає такій самостійно обраній компанії, а в разі неможливості їх вирішення мирним шляхом вони  вирішуються згідно з положеннями Розділу 8 цього Договору.

8.8. Єдиним засобом відшкодування, яке надається Покупцеві в разі невідповідності фактичних умов продажу цьому Договору, є надання Покупцеві\Одержувачу права відмовитися від отримання відповідного товару та вимагати повернення сплаченої за нього вартості. Покупець\Одержувач має право скористатися даним правом до моменту підписання документів, що підтверджують отримання товару.

8.9. Адміністратор сайту не несе відповідальність за працездатність обладнання, на якому розміщений Сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.

8.10. Відповідальність Адміністратора не може перевищувати вартості придбаних товарів на Сайті та не включає будь-яку упущену вигоду, непрямі збитки, шкоду завдану третім особам.

8.11. Продавець не несе відповідальність за дії компаній, що забезпечують доставку товару Одержувачу\Покупцю, в тому числі за терміни доставки, а також за збереження цілісності товару при перевезенні службами доставки.

8.12. Відповідальність Продавця за зміни умов пропонування до продажу та продажу товару обмежується правом Користувача\Одержувача\Покупця відмовитися від придбання товару і вимагати повернення сплачених за нього грошових коштів. 

9. Вирішення суперечок і застосовне право

9.1. Цей Договір складений  відповідно до законодавства України. Користувач\Покупець, який  перебуває за межами цієї юрисдикції, повністю погоджується підпорядкувати правовідносини, що виникають під час будь-якого користування Сайтом, законодавству України, а ці умови діють щодо нього в максимальному дозволеному його юрисдикцією обсязі без застосування будь-яких колізійних норм.

9.2. Сторони підтверджують, що в разі якщо будь-яка умова цього договору стане або буде визнана недійсною у зв'язку з невідповідністю закону, ця умова не братиметься до уваги або ж Сторонами будуть вживати заходи зі зміни договору тією мірою, щоб зробити договір дійсним і зберегти в повному обсязі наміри Сторін.   

9.3 Користувач\Покупець визнає і погоджується, що вирішення всіх можливих суперечок, які виникли з відносин між Сторонами й залагодити які Сторони не змогли шляхом переговорів протягом як мінімум 30 днів,  підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

9.4. Будь-які претензії та суперечки щодо надання доступу до завантаження Контенту Покупець\Користувач надсилає до Адміністрації, а в разі неможливості їх вирішення мирним шляхом вони вирішуються згідно з законодавством України.

10. Користувацький контент

10.1. Деякі сторінки Сайту надають можливість публікувати, завантажувати чи розміщати на Сайті коментарі, відгуки, огляди, запитання й інші тексти, зображення й оцінки, що визначаються як «Користувацький Контент».


 

За умовами Договору Користувач бере на себе повну відповідальність за вміст створеного й у будь-який спосіб розміщеного на Сайті Користувацького Контенту, й погоджується не розміщати контент, що є незаконним, непристойним, загрозливим, наклепницьким, порушує конфіденційність, порушує права інтелектуальної власності, завдає будь-якої шкоди третім особам, а також не складається з програмних вірусів або містить їх, стосується політичних організацій, містить комерційні звернення чи будь-які інші комерційні повідомлення.


 


10.2. Розміщенням будь-якого Користувацького Контенту на Сайті Користувач прямо надає Адміністрації невиключне, безоплатне, постійне, безвідкличне та повністю субліцензійне право використовувати, відтворювати, змінювати, адаптувати, публікувати, застосовувати, перекладати, створювати похідні роботи, розповсюджувати  й відображати такий вміст у всьому світі в будь-яких медіа. 
Користувач заявляє та гарантує:

 • що володіє або іншим чином контролює всі права на контент, який розміщується; 
 • що зміст є правдивим та не містить наклепу та/або у жодний інший спосіб не намагається ввести інших Користувачів у оману, викликати недовіру до певних осіб чи заподіяти репутаційної шкоди у будь-який інший спосіб, використовуючи неправдиві чи неточні твердження й заяви; 
 • що використання наданого вами контенту не порушує Умови Договору та не завдасть шкоди будь-якій особі чи організації; 
 • що Користувач відшкодує Адміністрації усі претензії, пов’язані з наданим ним контентом, якщо такі виникнуть у майбутньому.

   

10.3. Адміністрація має право на перевірку, затвердження, відхилення або видалення будь-якого Користувацького контенту без попередження Користувача. 

 

10.4. Адміністрація не несе відповідальності за будь-яку втрату чи пошкодження Користувацького Контенту або за будь-які наслідки розміщення Користувацького Контенту, а також за будь-який публічний показ або неправильне використання Контенту Користувача.

10.5. Адміністрація приймає звернення щодо видалення певного Користувацього Контенту, користувача, але не гарантує, що весь або будь-який певний Користувацький Контент буде видалений з Сайту.


 

10.6. За винятком Користувальницького Контенту конкретного Користувача, Сайт та всі матеріали, що містяться в ній або передані нею, включаючи, без обмежень, програмне забезпечення, зображення, текст, графіку, ілюстрації, логотипи, патенти, товарні знаки, сервісні символи, авторські права, фотографії, аудіо, відео, музику, і Контент інших Користувачів, а також усі права інтелектуальної власності, пов’язані з ними, є виключною власністю Адміністрації та її ліцензіарів. 


 

За винятком випадків, прямо зазначених у цьому Договорі, ніщо інше в цьому Договорі не може вважатися створенням ліцензії на будь-які права інтелектуальної власності, і Користувач приймаючи Умови Договору погоджується не продавати, не ліцензувати, не здавати в оренду, змінювати, поширювати, копіювати, відтворювати, передавати, публічно демонструвати, публічно виконувати, публікувати, адаптувати, редагувати або створювати похідні роботи з будь-яких матеріалів або вмісту, доступного на Сайті. Використання Контенту або матеріалів Сайту для будь-яких цілей, прямо не дозволених Умовами Договору, суворо заборонено.

11. Використання персональних даних Користувача

11.1. Покупець і/або уповноважені особи Покупця надають згоду Продавцю на обробку їх персональних даних, вказаних ними у реєстраційній формі (ПІБ, номер мобільного телефону, e-mail, поштова адреса і т.п.). Персональні дані Користувача є конфіденційною інформацією, збір і подальша обробка персональних даних здійснюється Адміністрацією відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та інших нормативно-правових актів України. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Користувачем.

11.2. Своєю згодою з цим Договором Користувач добровільно надає Адміністрації зазначені  в реєстраційній формі персональні  дані для Авторизації в інформаційній системі як Користувача, а також з метою підтримки довгострокового співробітництва з Адміністрацією Сайту. Користувач також дає згоду на використання його персональних даних для обробки Замовлень на придбання товарів, отримання рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші, іншої інформації про діяльність Адміністрації.

11.3. Користувач надає Адміністрації право здійснювати обробку його персональних даних, в тому числі: записувати персональні дані в бази даних Адміністрації (без додаткового повідомлення Користувача про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (у разі необхідності).

11.4. Покупець підтверджує, що ознайомлений з правами суб'єкта персональних даних, передбачених ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних». Адреса зберігання персональних даних: 61037, м. Харків, вул. Гомоненко, 10.

11.5. У разі зміни своїх персональних даних Користувач повинен надати Адміністрації оновлену інформацію, звернувшись за телефоном Служби підтримки  Адміністрації. У разі невиконання Користувачем даної вимоги, Адміністрація не несе відповідальності за несприятливі наслідки, пов'язані з використанням застарілих даних.

11.6. Користувач\Покупець безпосередньо після реєстрації або в будь-який інший момент може встановити заборону (обмеження) на використання його персональних даних. Для цього Користувач повинен звернутися до Служби підтримки, за телефоном вказаним на Сайті, з відповідним повідомленням. Користувачу також надаються інші права, передбачені статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».

11.7. Адміністрація не приймає реєстраційні дані Користувача у випадку їх некоректного заповнення.

11.8. Адміністрація зобов'язується вчасно інформувати Користувача про його можливості та винагороди, однак не несе відповідальності за повідомлення, які не були доставлені Користувачу в результаті незалежних від Адміністрації обставин.

11.9. Для цілей, передбачених п. 11.2. цього Договору,  Користувач надає Адміністрації право направляти йому будь-яку інформацію комерційного і / або інформаційного характеру, а також інформацію про інші споживчі пропозиції поштою, електронною поштою, телефоном, SMS, Viber або Telegram-повідомлення здійснювати дзвінки на вказаний в реєстраційній формі\Обліковому записі телефонний мобільний номер.

11.10. Дані Користувача, зазначені у реєстраційних  даних є конфіденційними. Доступ до даних мають виключно уповноважені особи Адміністрації і сам Користувач, а також ці дані можуть бути надані на вимогу правоохоронних та / або інших органів відповідно до чинного законодавства.

11.11. Відповідальність за недостовірність даних в Обліковому записі несе Користувач.

12. Інші умови

12.1. Всі правила й умови здійснення / виконання окремих  дій / операцій, розміщені у відповідних розділах Сайту, є невіддільними частинами (як Додатки) даного Договору, що визначають зобов'язання для обох  Сторін. У разі якщо умови, зафіксовані в тексті цього Договору, і умови, зазначені в його Додатках (розділах сайту), відрізняються, Сторони керуються умовами, визначеними в Додатках. Продаж товару Продавцем Покупцю регулюється цим Договором, а також  Законом України «Про електронну комерцію», Законом України «Про захист прав споживачів», Правилами продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями та іншими законодавчими актами в частині, що не суперечить специфіці електронної комерції.  

12.2. Адміністрація має право без попереднього повідомлення вносити зміни в текст даного Договору і / або Додатків. Зміни  в Публічну оферту набирають чинності після їх публікації й застосовуються до будь-якого Замовлення, зробленого після їх публікації та будь-якого Користувача, що здійснює доступ до Сайту після їхньої публікації.

12.3. Користувач зобов'язується уважно ознайомитися з даним Договором. У разі незгоди з його умовами Користувач зобов'язується негайно припинити використання Сайту.

12.4. Продавець і Покупець підтримують зв'язок за допомогою використання електронної пошти, телефонного зв'язку (SMS і т.д), додатків, оголошень і / або повідомлень. Покупець погоджується, що всі повідомлення, дані або інша інформація, що надається в електронному вигляді, мають юридичну силу і прирівнюються до документів, складених в письмовій формі.

12.5. Якщо Користувач бажає відмовитися від розсилки повідомлень, що стосуються цієї Угоди\ Сайту, він повинен звернутися у Службу підтримки зателефонувавши або направивши електронного листа на електронну пошту, що вказана на  Сайті,  з проханням відписати його від розсилки. Запит буде виконаний протягом 10 діб з моменту його надходження.

12.6. Адміністрація залишає за собою право блокувати Користувача (позбавити його можливості замовляти і купувати товари), звертатися з відповідними заявами в правоохоронні органи і передавати їм дані такого Користувача в разі, якщо будь-які дії Користувача, на думку Адміністрації, носять ознаки шахрайства та можуть завдати шкоди інтересам інших Користувачів\Покупців чи третіх осіб.

12.7. Визнання судом будь-якого положення Договору недійсним, не тягне недійсності інших положень Договору.

Шановний Користувач сайту www.vivat.com.ua, звертаємо вашу увагу на те, що  використання в будь-якому вигляді сайту (в тому числі, але не обмежуючись розміщенням Вами Замовлень товарів з використанням сайту www.vivat.com.ua, участь у дисконтній програмі, акціях, заповнення форм і т. п.) означає, що Ви ознайомлені та згодні з умовами використання сайту  www.vivat.com.ua, а також є акцептом Вами даної Публічної оферти. Дана Публічна оферта є обов'язковою для виконання сторонами. У разі Вашої незгоди з умовами даної Публічної оферти, Ви повинні утриматися від використання сайту www.vivat.com.ua.