Блам! — манґа Blame! Ніхея Цутому

Блам! - Vivat

Манґа «Блам!» — це ґримдарк про технологічний колапс і виживання у постапокаліптичному світі. Альтернативну цивілізацію створив, або радше «знищив», японський автор Ніхей Цутому. Митець обережно веде читачів попід металевими балками, що підтримують напівзруйновані конструкції, оминає давно пошкоджені роботоподібні механізми й відкриває перед своїми супутниками панораму руїни — багаторівневу Мегаструктуру.

Розвиток науки й технологій досягнув апогею: поміж звичайного люду живуть кіборги й мутанти, а функціонування всієї реальності підтримує потужна операційна система. Утім, одному чоловіку набридло безцільно сновигати мегаполісом, що поглинув всю планету. Його звуть Кіллі, і він зробить усе, щоб знайти ген мережевого термінала. Це своєрідна здібність, втрачена в довготривалому процесі мутацій, що дозволить під'єднатися до кіберпростору «Мережа». Істинні мотиви героя невідомі, а сам Кіллі — суцільна таємниця, розкрити яку можна, рушивши з ним у мандри химерною цивілізацією майбутнього.

Манґа Blame! Ніхея Цутому має екранізації: повнометражний анімаційний фільм 2017 року від Netflix і мінісеріал 2003 року від японської студії Group TAC.

Книги серії

Фільтри
0
Обрано 3 товарів
Обрано 3 товарів
За популярністю
Блам! Том 3 - Vivat

Ніхей Цутому

Залишити відгук

440

В наявності
Блам! Том 1 - Vivat

Ніхей Цутому

Залишити відгук

Блам! Том 2 - Vivat

Ніхей Цутому

Залишити відгук

Манґу «Блам!» Ніхей Цутому створював впродовж шести років, і за цей час світ побачили десять томів історії про мандри Кіллі просторами Мегаструктури. Автор витворив унікальний зразок наукової фантастики, запропонувавши публіці темну історію про виживання в жорстокій технологічній цивілізації. Крізь деталізовані ілюстрації всі томи «Блам!» відбивають найкращі риси кіберпанку й ґримдарку, що дозволяє читачам сповна зануритись у химерне майбутнє.

Архітектурний технохаос як частина нової реальності

Людство вже забуло, як виглядала Земля до великої катастрофи. Колишні міста та селища, де лунав дитячий сміх і здійснювалися мрії, пали — вони стали частиною мегаполіса, інноваційного гіганта під назвою Мегаструктура. У постапокаліптичному світі немає нічого, крім металу, і місцеві жителі такі ж холодні й непохитні, мов сталь.

 

Мальопис «Blame!» Ніхея Цутому переносить читачів у вимір, де немає місця для поваги, співчуття й довіри — тут панують технології. Трансгуманізм змінив людей зовнішньо, підкорив цих істот інноваційному прогресу, але не зміг вплинути на їхню істинну природу.

Виживання в антиантропному середовищі: сутички з генетично модифікованими істотами

Головний герой історії має план, для реалізації якого він вирушає на пошуки гена мережевого термінала, міцно тримаючи в руках гравітонний випромінювач. Саме цією надпотужною зброєю Кіллі знищуватиме все, що заважатиме йому простувати шлях до мети. Мутанти, кіборги, кремнієві форми життя й навіжені Сейфґарди, керовані операційною системою Мегаструктури, — ніхто з них не завадить наблизитись до «Мережі», а якщо спробує, то відчує на собі силу променя.

 

Манґака наповнив сюжет футуристичної дистопії епічними битвами й карколомними мандрівками на межі життя й смерті, що змушують Кіллі замислитись над важливістю своєї місії. Висвітлюючи подорож головного героя, Ніхей Цутому захоплює читачів глибокими дискусіями про перемогу віртуального над реальним і гострими рефлексіями про втрату людяності.

Екранізація пригод таємного «месника» Кіллі

Пропонуємо купити манґу «Блам!», а після прочитання ознайомитися з аніме за мотивами сюжету Ніхея Цутому. 2003 року японська студія Group TAC розробила 6 коротких епізодів серіалу про систему Мегаструктури. Утім, фанати манґи потребували глибшого розкриття історії — і 2017 року вийшов повнометражний фільм від Netflix, що наразі має рейтинг 6,6 на IMDb.