Видавництво Фабула
Видавництво «Фабула» — це українське видавництво, засноване в 2015 році. Перша їхня книжка «Чигиринський сотник» Леоніда Кононовича вийшла друком у серпні 2016 року. Віддають перевагу повному різноманіттю каталогу: від українських дебютантів, яких активно підтримують до перлин світової літератури. Особливою принадою видавництва є розмаїтий нонфікшн: книги «Фабула» цього жанру потішать людину з будь-якими побажаннями.
Хочете прочитати історію життя Принцеси Діани з її вуст чи зануритись у таємниці наслідного принца Саудівської Аравії Мухаммеда бін Салмана? Давно цікавились шпигунською темою чи долями видатних вікінгів? Або може дивились колись на свого чи чужого песика й думали, як він бачить цей світ? Так-так, у книжках цього видавництва є відповіді навіть на такі й ще сотні питань. З новинками художньої літератури «Фабули» ви відкриєте для себе незнаних українських і світових авторів: не обходять тут увагою маловідомих в Україні письменників. Наприклад, саме у них з’явилось видання Крістофера Пріста «Престиж» — це химерна історія протистояння двох талановитих ілюзіоністів початку ХХ століття, яка навіть була відзначена Всесвітньою премією фентезі. Розмаїття жанрів, тем і невпинна робота над друком міжнародних бестселерів порадує читачів, а тому купити книги видавництва «Фабула» можна на сайті Віват.
Книги видавництва
«Fabula» розпочала свій шлях з книжки українського сучасного автора Леоніда Кононовича. «Чигиринський сотник» — це химерна історія про пригоди маленького козака Михася й характерника Обуха. З розкішною мовою читач занурюється у світ легенд української демонології, роки козацької слави й битв з нечистю. Далі видавництво почало розширювати асортимент художніми творами наших, зарубіжних письменників і доповнило розмаїття нонфікшном.
Художня література: вам точно щось знайдеться до душі
Від сучасної драми до класики, від детективу до історичного роману: в асортименті знайдеться все, що забажаєте. «Фабула» сміливо видає не надто відомих авторів, розширюючи літературні кордони й відкриваючи для українського читача нові скарби.
- Гострий і сатиричний роман «Дякую за куріння» Крістофера Баклі занурить вас у життя лобіста тютюну, що заради грошей вперто обстоює майже нешкідливість цигарок і культивує звичку паління.
- Дебютний трилер «Лабіринт» Олени Кузьміної повідає історію тоталітарної країни майбутнього з закритими кордонами й культом здоровим способом життя.
- Роман про життя маленького містечка Штатів у 30-х роках «Побачення в Самаррі» Джона О’Хара розкриває темну сторону ідеальної американської мрії.
- Від сатиричної історії «Дурень» Крістофера Мура, цієї дивної суміші чаклунства, розбещеності й гострого гумору читачам просто не відірватись.
Нонфікшн: вікінги, Принцеса Діана, родина Кардаш’ян
Видавництво має один з найцікавіших асортиментів нонфікшну. Щороку «Фабула» поповнює каталог новими книжками: біографіями, мемуарами, мотиваційною й історичною літературою, психологічними й технологічними виданнями.
- Журналістське розслідування «Бій за Київ» Сергія Руденка складене з коротких епізодів боїв за столицю й розкриває характери захисників.
- Роман «Заборонений» у художній формі глибоко познайомить з долею українського дисидента й поета Василя Стуса.
- Один із найбільш відомих арткритиків Франції у своїй книзі розкаже про легендарну Коко Шанель.
- Дослідження «Військові злочини проти жінок» Рафаеля Гругмана пояснить, чому скоюються військові злочини проти жінок, наслідки порушення демографічного балансу і розкаже, що коїлось з жіночим населенням під час Другої світової війни.
- «Живи працюй працюй працюй здохни» Корі Пайна занурює у блискуче журналістське розслідування про справжню Кремнієву долину, мекку програмістів.
- У «Феномен культури Кардаш’ян» Елліс Кешмор глибоко аналізує формування суспільства споживання й вплив знаменитостей на повсякденне життя. Світ без всюдисущих наслідків інфлюенерства Кардаш’янів ніколи не існуватиме, тому зрозуміти його краще точно варто.