Найкращі книги для розвитку особистості

3 рок. тому
|
Категорія
Найкращі книги для розвитку особистості - Vivat

Сьогодні людина повинна постійно вдосконалюватися, щоб іти в ногу з часом, бути адаптивною до всього. Без правильної та своєчасної мотивації складно домогтися успіху й кардинально змінити своє життя. Книги для розвитку особистості містять реальні приклади, як люди досягли успіху в різних галузях. Мотиваційна література зосереджує в собі найдієвіші прийоми, техніки і вправи, що сприяють розвитку та духовному росту.

Ця добірка книг для тих, хто прагне змін, але не знає з чого почати. Дуже важливо розуміти, які методи найефективніші для досягнення цілей, саморозвитку, кар’єрного та особистісного росту. Ми зібрали книги з розвитку особистості, обов’язкові для читання. Вони легко сприймаються і водночас змінюють світогляд.

 

«7 звичок надзвичайно ефективних людей. Потужні інструменти розвитку особистості»

Світовий бестселер позитивно вплинув на понад 1 мільйон людей. Книгу прочитали Стівен Форбс, Білл Клінтон та Ларрі Кінг. Керівництво світових корпорацій вирішило ознайомити працівників з філософією ефективності, викладеною в унікальному бестселері.

У книзі описаний системний підхід до визначення пріоритетів. Після прочитання людина вчиться чітко формулювати життєві цілі, щоб здійснити все задумане. Бестселер показує, як стати кращим. Автор не обіцяє миттєвих змін та простих рішень. Будь-які зрушення, а надто позитивні, вимагають завзятості, роботи і часу. Ті, хто прочитав книгу, називають її дорожньою картою, путівником.

Чому варто прочитати:

  • у різних країнах було продано понад 15 мільйонів примірників, що свідчить про популярність цієї книжки;
  • щоб досягти професійних успіхів;
  • автор входить до переліку 25 найвпливовіших осіб США (він — шанована особистість, яка прийшла до визнання методом проб і помилок).

Такі книги з особистісного росту, як «7 звичок надзвичайно ефективних людей. Потужні інструменти розвитку особистості» — цінний матеріал, що змінює свідомість читачів: після усвідомлення своєї цінності, немає бажання повертатися до колишнього життя.

 

«Магія ранку» Гела Елрода 

Часто для отримання бажаного людині бракує цілеспрямованості, енергії та сил. Автор поділився унікальним методом, який допоміг йому кардинально змінити життя. Якщо встати раніше, то можна насолодитися першими промінчиками сонця, зайнятися спортом та іншими корисними справами.

Ранній підйом — запорука продуктивного дня. Є час для складання графіків, обмірковування важливих моментів, ухвалення рішень, здатних принести плоди в майбутньому.

Якщо для людини важливий особистісний ріст, книги Гела Елрода розкриють потенціал, прокачають навички і допоможуть втілити мрії в реальність. Кожен читач залишає позитивні відгуки про бестселер, позаяк ця методика працює: трансформації настають на 2-3 день, якщо дотримуватися порад, викладених у «Чудовому ранку».

Книга надзвичайно цікава, без «води» і повторів. Кожен, хто прочитав бестселер, стверджує, що почав прокидатися рано вранці й не відчувати при цьому втоми — навпаки, протягом усього дня був бадьорим.

 

«Сила волі» Келлі Макґоніґал
Матеріал у книзі дозволяє розвинути й виховати силу волі. Завдяки цьому вдається досягати бажаного, долати перешкоди й духовно зростати. Якщо людина сильна, володіє витримкою і терплячий, то її фізичне здоров’я, фінансове становище та особисте життя будуть перебувати в гармонії.

Келлі Макґоніґал пропонує книгу тим, хто не має сили волі або вона ледь помітна. Автор поділилася:

  • практичними методами та стратегіями управління увагою, почуттями і бажаннями;
  • вправами, які треба виконувати протягом 2,5 місяця;
  • як давати раду спокусам, скинути вагу, позбутися шкідливих звичок.

Книга допоможе протистояти викликам сучасного суспільства, знайти свою половинку, перетворити тіло в його найдосконалішу версію. Автор радить прочитати матеріал раз і відкласти важливу інформацію у себе в голові.

Робота над собою — кропіткий процес, але кожен читач, маючи під рукою «Силу волі», упорається з поставленими завданнями. Прості вправи дозволяють тренувати силу волі й не перетворювати процес саморозвитку на муку або випробування.